Час - справжня валюта XXI століття

Корисна інформація

Митниця в Ізраїлі

Чи можна пересилати сигатери?

НІ.

Чи можна пересилати ліки?

Пересилати лікарські засоби в міжнародних експрес-відправленнях дозволяється з дуже суворими обмеженнями. Кожного найменування – не більше 5 штук (упаковок). Упаковки мають бути не відкриті, не пошкоджені. До лікарських засобів додається рецепт лікаря з відповідними відмітками та печатками. Категорично заборонені до перевезення ліки, що містять наркотичні засоби та психотропні речовини. З їх переліком можна ознайомитися на сайті Верховної Ради України.

Можна слати продукти харчування?

Пересилка продуктів харчування в Ізраїль має свої особливості. Дозволено пересилати продукти харчування загальною вагою до 5 кілограм, до 5 одиниць кожного найменування товару. Приймаються до перевезення НЕшвидкопсувні продукти харчування виключно у заводській упаковці.

Приклад: можна перевезти: два літри соняшникової олії, коробку цукерок 0,5 кг, печиво 1 кг, вакуумну упаковку ковбаси 0,5 кг, томатну пасту 0,2 кг, чай 0,1 кг. Усі продукти харчування мають бути НЕ вскриті. Цукерки та печиво на вагу до перевезення заборонені. Якщо Ви не впевнені, що куплений Вами товар дозволений до перевезення, зв'яжіться для отримання консультації з нашим менеджером.

Якщо Ви збираєтеся перевозити товари у скляній тарі, Вам необхідно забезпечити її схоронність.

Чи треба платити податки і скільки?

Посилки до 75 дол. США звільнені від податків при ввезенні на територію Ізраїлю.

Якщо сума вмісту від 75 до 500 дол. США, то при ввезенні стягується податок – маам в розмірі 17% (податок на додану вартість). Візьміть до уваги оплату роботи брокера, митного інспектора. Таким чином, сума оплати може сягати 30-35%.

При сумі товарів від 500 до 1000 дол. США податки розраховуються в залежності від категорії товарів і можуть сягати 40-50% (з урахуванням оплати роботи митного брокера та виклику відповідного спеціаліста). Все дуже індивідуально.

2 та більше посилки, відправлені одній особі від одного і того ж відправника протягом менше ніж 72 годин, вважаються однією посилкою. Податок на них буде накладатися у відповідності до загальної суми посилок.

А якщо це особисті речі?

Особисті речі звільнені від оподаткування, якщо явно видно, що вони вже були у вжитку. В той же час, не приймаються до перевезення брудні б/у речі.