Час - справжня валюта XXI століття

Корисна інформація

Експрес перевезення вантажів з Китаю

МДК ЕКСПРЕС пропонує чітку відпрацьовану схему з доставки вантажів з Китаю авіаційним транспортом, включаючи митне очищення в Україні та доставку до дверей. 

Контактний телефон в Україні:
+38 050 261 97 97 (WhatsApp)

Покрокова інструкція:
1) Знайдіть на будь-якому китайському сайті товар, що Вас цікавить.
2) Зв’яжіться з менеджером МДК ЕКСПРЕС телефоном або месенджером.
3) Оплатіть товар та повідомте продавцю адресу нашого складу.
4) Надішліть менеджеру будь-яким зручним способом інвойс на куплений товар.
5) В Україні оплатіть послуги перевезення та чекайте Ваше замовлення.

Товари, які ми не приймаємо до перевезення:
- батарейки;
- рідини;
- побутова хімія;
- рослини, тварини;
- інші товари за попередньою консультацією.

«Доставка з Китаю - 5 днів», «Авіа вантаж в Україну за 3 дні». Сайти, рекламні матеріали, газетні об'яви рясніють подібною інформацією. Давайте лишатися чесними: за такий час доставити вантаж клієнту складна задача. Коли беремо основною умовою доставки сервіс "до дверей", вказані строки просто фізично нездійсненні. І ось чому.

CHINA cargoПрийом відправлення на оптовому складі це доба, формування партії на відправку - друга, передача авіакомпанії - третя. Переліт - ще пара ночей. В Україну виконуються прямі рейси з Китаю, але вірогідність відправки на них вантажу невисока. Як правило, замовлений товар з Китаю відправляється вантажними рейсами через Стамбул, Дубаї чи Баку. Перевантаження у пункті транзиту додає ще 18-20 годин до доставки. Наступного дня після прибуття партія товару проходить "розмитнення". Тільки після цього китайський вантаж відправляється щасливому замовнику. Перевозимо вантажі з Китаю за 7-9 днів. Нехай не декларуємо «понад терміновість», якою рясніють веб сторінки інших транспортних організацій, але прагматично оцінюємо можливості та існуючі провізні ємності на даному напрямку. У нас є досвід. Ми проаналізували різні маршрути перевезення. Обрали найкращий варіант. І готові надати цей сервіс Вам.