Час - справжня валюта XXI століття

Корисна інформація

Брокерські послуги

Митна справа – специфічна галузь, що потребує глибоких знань, професіоналізму та досвіду. Самостійно розібратися у хитросплетіннях норм митного законодавства, українському класифікаторі товарів зовнішньоекономічної діяльності та оподаткуванні зможе далеко не кожен. В такому випадку Ваш найкращий друг та надійний помічник – митний брокер.

Брокер – це посередник між митницею та підприємством чи громадянином, який має потребу у митному оформленні вантажу.

До функцій брокера відносяться:

Допомога у складанні митної документації;

Підготовка та ведення зовнішньоекономічних контрактів та угод;

Оформлення товарів і вантажів в режимі імпорту/експорту;

Визначення коду товарів з метою правильного декларування;

Оформлення ліцензійних документів та дозволів;

Розрахунок і сплата митних платежів та зборів;

та багато інших.

Брокер повинен бути включений в Реєстр митних брокерів, що його веде Державна митна служба України. Саме це є підтвердженням відповідності брокера вимогам діючого українського законодавства та високого рівня його професіоналізму. З брокером укладається договір про надання послуг, в якому вказуються права та обов’язки обох сторін, що дозволить убезпечити Вас та Ваш бізнес, оскільки в договорі можна прописати об’єм та порядок надання послуг, відповідальність сторін та поводження з інформацією, що становить комерційну таємницю.

З 2015 року компанія «МДК ЕКСПРЕС» внесена до Реєстру митних брокерів Державної митної служби України. На нашому рахунку тони оформлених вантажів та сотні задоволених клієнтів.